• turkish english german arabic russian franches spain  • SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Awesome Image

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYETLERİ

Sürdürülebilirlik anlayışıyla kalıcı değerler üretmek konusunda kararlıyız. Sınırlı kaynakları en verimli şekilde kullanmak, tüm çalışmalarımızdaki asıl önceliğimiz. Daha mutlu bir gelecek için her şeyi bugünden eksiksiz planlıyoruz. Hedeflerimize ulaşırken, çalışma disiplini ve prensiplerimizi ön planda tutuyoruz.

 

Sürdürülebilirlikle ilgili pek çok konuda, belirlediğimiz politikalara sımsıkı bağlıyız Ürünlerimizi, çevreye ve gelecek kuşaklara duyduğumuz sorumlulukla üretiyoruz. Dünyamızda doğal kaynaklar hızla tükeniyor. Temiz bir çevre ve yaşanabilir bir dünya, gelecek nesillere bırakabileceğimiz en büyük mirastır. Ürün hafifliği, esnekliği, enerji tasarrufu sağlaması ve sonsuz kez geri dönüştürülebilirliği ile modern hayatın bugünü ve yarını için vazgeçilmez bir üründür.

 

Üretimimizi sürdürülebilir metotlarla gerçekleştiriyoruz. Yenilenebilir enerji tesisimizde üretim tesislerimizin yaklaşık senelik elektrik tüketimi kadar temiz enerji üretimi ve entegre tesisimizde alüminyum geri dönüşümü ile karbon ayak izimizi azaltıyoruz. H.J.C olarak; yenilenebilir enerji kullanımı geri dönüşüm daha az atık daha az emisyon daha az enerji ve bilinçli kaynak kullanımı ile “yarınların sağlıklı inşası için geleceği tüketmeden üretiyoruz”.

 

Firmamız sürdürülebilirlik faaliyetleri çerçevesinde hem müşteri özel faaliyetleri ve servis özel faaliyetleri arasında köprü kuruyor hem de malzeme atıklarını tekrar geri dönüşüm olarak ergitip dünyaya kazandırarak tekrar bir yarı mamul haline getirerek sürdürülebilirlik faaliyetlerini en üst düzeyde kullanmayı hedefliyoruz.

Canlı DestekMerhaba, size daha hızlı yanıt verebilmemiz için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.