• turkish english german arabic russian franches spain  • KONSTRÜKSİYON SEKTÖRÜ

Awesome Image

Konstrüksiyon Sektörü

Entegre ve kaliteli yapısal çelik işleri, enerji sektörü, çelik binalar, çelik köprüler, gezer köprülü vinçler ve özel çelik konstrüksiyonlar gibi sürekli değişen talepleri karşılamak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Yenilik, hizmet, sertifikasyon, üretim, geliştirme günümüzde en seçkin kelimelerdir ve hepsini yılların tecrübesi ile bünyemizde taşıyoruz. En büyük amacımız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, sorunsuz, verimli ve tam zamanında teslimat ile zorlu projeleri başarıyla tamamlamaktır. Yapılı çevrede nereye bakarsanız bakın, çelik oradadır. Çelik, en derin temellerden ve tünellerden en yüksek binalara ve önemli köprülere kadar, bugün bağlı olduğumuz ve yarın ihtiyaç duyacağımız yapıları inşa etmek için gereken gücü, çok yönlülüğü ve kalıcı dayanıklılığı sağlar.

 

Çeliklerimiz inşaat ve altyapı sektörlerinde kullanılmaktadır. Yüksek ve alçak ofis ve konut binaları yaratırlar; köprüler, tüneller, menfezler ve otoyollarda yaygın olarak kullanılırlar; ve stadyumlarda, havaalanlarında ve tren istasyonlarında ve endüstriyel ve tarımsal binalarda bulunabilirler. Ağır inşaat ekipmanlarında, hidrolik silindirlerde, iskelelerde ve çitlerde kullanılan uzman çelikler inşaat süreci için de gereklidir. Modern inşaat, sofistike malzemeler gerektirir.

 

Buna karşılık, çeliklerimiz olağanüstü çok yönlülük sunar. Giderek artan tescilli, ticari markalı ürün yelpazesiyle, yapısal çelik, cephe, tavan ve zemin sistemleri, temeller ve yeraltı otopark sistemleri için palplanş çözümleri, çelik tesisat çözümleri ve eksiksiz bir portföyü için en eksiksiz kalite ve özellikler yelpazesini üretiyoruz. takviye ürünleri. Bu, özellikle yüksek sismik aktiviteye sahip alanlar için geliştirilmiş inşaat demiri ve tünel açma ve diğer altyapı projeleri için çelik lifleri içerir. Bunlar daha sonra 60 ülkeyi kapsayan uluslararası bir dağıtım ağı aracılığıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Canlı DestekMerhaba, size daha hızlı yanıt verebilmemiz için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.